Espresso – Din lokala tidning

Vi är Espresso Media

Stefan Regebro

JOHNNY_800

Johnny Billinger
Ägare och ansvarig utgivare
Ni når mig på 070-22 89 100
johnny@espressomedia.se

ANNA_800

Anna Svensson
Mediasäljare
Ni når mig på 073-500 77 20
anna@espressomedia.se

THOMAS_800

Thomas Johansson
Försäljningschef
070-575 60 67
thomas@espressomedia.se

INGELA_800

Ingela Lindström
Produktionsansvarig
073-510 56 33
ingela@espressoreklam.se

ERIK_800

Erik Johannesson
Journalist och producent
073-513 26 01
erik@espressomedia.se

JESSICA_800

Jessica Mårtensson
Redaktör
073-068 80 01
jessica@espressomedia.se

Hemsidan använder cookies för att optimera din användarupplevelse. Vi utgår från att du godkänner detta men du kan välja att lämna oss om du önskar. Acceptera Läs mer