Lördagen den 5 september 2026 arrangerar Goldschmidt Sweden ett Öppet Hus i samband med vårt 50-årsjubileum, där vi har tillverkat tvåvägsfordon i Osby i 50
Evenemangsdetaljer
Lördagen den 5 september 2026 arrangerar Goldschmidt Sweden ett Öppet Hus i samband med vårt 50-årsjubileum, där vi har tillverkat tvåvägsfordon i Osby i 50 år.
– Med detta vill vi välkomna hela bygden och alla andra intresserade till vår anläggning för att fira tillsammans med oss. Det blir en dag fylld av möjligheter att få en inblick i vår verksamhet och dess historia.
Hemsidan använder cookies för att optimera din användarupplevelse. Vi utgår från att du godkänner detta men du kan välja att lämna oss om du önskar. AccepteraLäs om vår integritetspolicy